Wspólne wyjście do kina na "Powstanie Warszawskie"

24 maja w sobotę. Zgłoszenia do 16 maja.

Drużyna Q po raz drugi organizuje wspólne, hufcowe wyjście do kina na film. Tym razem obejrzymy "Powstanie Warszawskie".
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-05-12 05:30:44 , więcej »

Powstań serce! Twój Pan zmartwychwstał! Śpiewaj mu radosne Alleluja!

Przy jajku święconym składamy sobie życzenia(...).
Jak ktoś jajko z miłości dzieli, tak jak trzeba, tego nawet jajko prowadzi do nieba.
ks. Jan Twardowski

Niech radość Wielkiej Nocy
napełni nasze serca
nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Z serdecznymi życzeniami
W imieniu Komendy Hufca ZHP Płock
hm. Aleksandra Ziółek HR - komendantka hufca
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-04-18 21:46:20

Nowa zakładka w dziale KSI

Druhny i Druhowie,

W dziale KSI pojawiła się nowa zakładka "Materiały i pomysły". Systematycznie będziemy tam zamieszczać materiały programowe i metodyczne, jakie w ramach realizacji swoich prób wypracowali nasi instruktorzy.

Wśród materiałów możecie dzisiaj znaleźć skrypt dla instruktorów i drużynowych na temat stosowania skutecznej motywacji w drużynie oraz w zespołach instruktorskich pt.: "Na ścieżkach motywacji" autorstwa phm. Małgorzaty Brzezińskiej.

W przyszłości mamy nadzieję, że materiałów będzie znacznie więcej.

Zachęcamy do korzystania!

hm. Agata Fabiszewska
przewodnicząca Komisji Stopni Instruktorskich
Hufca ZHP PŁOCK im. Obrońców Płocka 1920 roku

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-04-16 09:33:26

Święto Hufca 2014

Regulamin oraz karta zgłoszenia

Drodzy członkowie Hufca ZHP PŁOCK!

Ponownie zbliża się ten moment w roku kiedy upamiętniamy wizytę Józefa Piłsudskiego w Płocku, w czasie której uhonorował Nasze miasto Krzyżem Walecznych, oddając w ten sposób cześć osobom zaangażowanym w obronę przed bolszewikami.

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA ROZPOCZĘCIA ŚWIĘTA HUFCA.
Spotykamy się na ul. Krótkiej 3A przed siedzibą Hufca ZHP PŁOCK.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-03-27 10:49:16 , więcej »

Vouchery na Święto Hufca 2014

Druhny i Druhowie!

Zachęcamy wszystkich biorących udział w Święcie Hufca do zapraszania swoich przyjaciół na tą imprezę. Można tego dokonać wręczając osobie wypełniony jej imieniem i nazwiskiem voucher. Voucher, który można wydrukować, zamieszczamy jako załącznik do tego artykułu.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-03-22 16:11:54 , więcej »

NOWE DOKUMENTY KSI

Instrukcje w sprawie ponownego ubiegania się o członkostwo w ZHP i potwierdzania stopni instruktorskich

Druhny i Druhowie,

W zakładce "Inne dokumenty KSI" pojawiła się instrukcja w sprawie ponownego ubiegania się instruktorów harcerskich o członkostwo w ZHP oraz instrukcja w sprawie potwierdzania stopni instruktorskich. Do instrukcji dołączono wzory odpowiednich wniosków. Zwracam się z prośbą do instruktorów naszego hufca, w tym w sposób szczególny do komendantów kręgów instruktorskich o zapoznanie się z niniejszymi dokumentami.

Jednocześnie zapraszamy  na najbliższe spotkanie KSI 21 marca 2014 r. o godzinie 19.00 w Biurze Komendy Hufca ul. Krótka 3a. Prosimy o wcześniejszą informację mailową o chęci udziału w spotkaniu na adres ksi(at)plock.zhp.pl.

hm. Agata Fabiszewska
przewodnicząca Komisji Stopni Instruktorskich
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-03-07 19:57:47

KANONIZACJA BŁ. JANA PAWŁA II

NASZA PIELGRZYMKA DO WATYKANU

Druhny i Druhowie!
W załączeniu garść niezbędnych informacji o pielgrzymce do Watykanu w dniach 25.04 do 01.05. 2014, na którą serdecznie zapraszamy.
Mamy nadzieję, że to będzie dla nas wszystkich dobry czas :-)
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-03-06 21:41:18 , więcej »

Wyjście do kina na film pt. "Kamienie na Szaniec"

Dla wędrowników (dopuszczalne 15 lat), instruktorów, seniorów i starszyzny

Drużyna Q - drużyna złożona z drużynowych, przybocznych i ich następców serdecznie zaprasza wędrowników, starszyznę, instruktorów i seniorów na wspólne wyjście do kina na film pt. "Kamienie na Szaniec" w dniu 22 marca w sobotę ok. godziny 15:00.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-03-06 19:58:30 , więcej »

Dzień Myśli Braterskiej 2014

Drogie Druhny ! Drodzy Druhowie!

W przeddzień Dnia Myśli Braterskiej przesyłam Wam moje ciepłe myśli wraz z życzeniami, by jak najczęściej w naszym życiu pojawiali się ludzie, którzy będą wierzyć w Nas nawet wtedy, gdy my sami zwątpimy i pomogą słońcu, by wschodziło dla Nas każdego dnia.

hm. Aleksandra Ziółek – Komendantka Hufca ZHP Płock
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-02-21 14:54:10