NADZWYCZAJNY ZJAZD HUFCA ZHP PŁOCK

Na podstawie § 50 ust. 1 i ust. 5 Statutu ZHP oraz pkt. 16 Uchwały nr 6/XXXVIII Rady Naczelnej ZHP z dnia 12 stycznia 2014 r. Ordynacja wyborcza ZHP, wykonując Uchwałę nr 7/XXXVI Rady Naczelnej ZHP z dnia 12 stycznia 2014 r. w sprawie terminarza zjazdów chorągwi w 2014 roku oraz uchwały Komendy Hufca ZHP Płock nr 32/2014 z 28 maja 2014
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-08-20 11:29:15 , więcej »

1 SIERPNIA 1944 PAMIĘTAMY!

Z okazji 70 rocznicy Powstania Warszawskiego Komendantka Hufca wydała specjalny rozkaz.
W rozkazie na początek roku harcerskiego do wykonania zadanie dla drużyn i gromad!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-08-01 07:31:35 , więcej »

Uroczystości 1 sierpnia 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich harcerzy i Instruktorów:

31 lipca o 12:00 - zbiórka umundurowanych harcerzy w hufcu. Będziemy malować kotwice powstańcze na chodnikach miasta oraz rozdawać ulotki

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-07-30 20:45:28 , więcej »

Zakładka "Materiały i pomysły" - Aktualizacja

Druhny i Druhowie!

Druh Osmański przesłał nam kolejny skrypt. Tym razem dedykowany jest wszystkim harcerzom i instruktorom, którzy na co dzień obsługują merytoryczne zagadnienia ZHP, w tym finansowe oraz wszystkim tym, którzy zajmują się administrowaniem w kancelariach i biurach komend i kwater ZHP.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-06-30 08:11:58 , więcej »

Pomoc humanitarna dla Serbii

W czwartek, 5 czerwca 2014 r. dwunastoosobowa grupa płockich harcerzy wyruszyła z misją humanitarną do dotkniętej powodzią Serbii. Azymut obraliśmy na Loznicę
– serbskie miasto, które od prawie czterdziestu lat połączone jest z Płockiem więzami braterstwa i jedności. Pomoc humanitarna obejmowała dary zebrane przez różne środowiska Płocka, a które zostały przez nas dostarczone do dotkniętych tragedią rejonów na Bałkanach.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-06-10 20:04:27 , więcej »

Półkolonie letnie

Serdecznie zapraszamy na półkolonie letnie współfinansowane przez  Fundację „Fundusz Grantowy dla Płocka” z darowizn PKN ORLEN S.A. i Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.”.
Oferta w załączniku.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-06-04 00:00:00 , więcej »

Wspólne wyjście do kina na "Powstanie Warszawskie"

24 maja w sobotę. Zgłoszenia do 16 maja.

Drużyna Q po raz drugi organizuje wspólne, hufcowe wyjście do kina na film. Tym razem obejrzymy "Powstanie Warszawskie".
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-05-12 05:30:44 , więcej »

Powstań serce! Twój Pan zmartwychwstał! Śpiewaj mu radosne Alleluja!

Przy jajku święconym składamy sobie życzenia(...).
Jak ktoś jajko z miłości dzieli, tak jak trzeba, tego nawet jajko prowadzi do nieba.
ks. Jan Twardowski

Niech radość Wielkiej Nocy
napełni nasze serca
nadzieją i obfitością łask
od Chrystusa Zmartwychwstałego.

Z serdecznymi życzeniami
W imieniu Komendy Hufca ZHP Płock
hm. Aleksandra Ziółek HR - komendantka hufca
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-04-18 21:46:20

Nowa zakładka w dziale KSI

Druhny i Druhowie,

W dziale KSI pojawiła się nowa zakładka "Materiały i pomysły". Systematycznie będziemy tam zamieszczać materiały programowe i metodyczne, jakie w ramach realizacji swoich prób wypracowali nasi instruktorzy.

Wśród materiałów możecie dzisiaj znaleźć skrypt dla instruktorów i drużynowych na temat stosowania skutecznej motywacji w drużynie oraz w zespołach instruktorskich pt.: "Na ścieżkach motywacji" autorstwa phm. Małgorzaty Brzezińskiej.

W przyszłości mamy nadzieję, że materiałów będzie znacznie więcej.

Zachęcamy do korzystania!

hm. Agata Fabiszewska
przewodnicząca Komisji Stopni Instruktorskich
Hufca ZHP PŁOCK im. Obrońców Płocka 1920 roku

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-04-16 09:33:26

Święto Hufca 2014

Regulamin oraz karta zgłoszenia

Drodzy członkowie Hufca ZHP PŁOCK!

Ponownie zbliża się ten moment w roku kiedy upamiętniamy wizytę Józefa Piłsudskiego w Płocku, w czasie której uhonorował Nasze miasto Krzyżem Walecznych, oddając w ten sposób cześć osobom zaangażowanym w obronę przed bolszewikami.

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA ROZPOCZĘCIA ŚWIĘTA HUFCA.
Spotykamy się na ul. Krótkiej 3A przed siedzibą Hufca ZHP PŁOCK.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2014-03-27 10:49:16 , więcej »