Konkurs Flaga w akcji

202 GDH swoją relację z konkursu święta flagi tak opisuje: Druhny z zastępu Monoceros wzięły udział w konkursie Flaga w akcji organizowanego przez fundację Macte Animo i musiały zrobić zdjęcie prezentujące to w jaki sposób obchodzą Święto Flagi i rozdać naklejki, które im wysłali. Zrobiły super zdjęcie!

Harcerze z 13 DSH "Filantroperzy" wzięli udział w zbiórce dotyczącej Dnia Flagi. Wyszukali niezbędnych informacji o samym święcie i jej bohaterce - fladze RP, następnie bezbłędnie rozwiązali quiz i wyruszyli w teren. Ich celem było rozdanie przechodniom jak największej ilości biało-czerwonych naklejek. Nasza akcja spotkała się z miłymi i sympatycznymi reakcjami społeczeństwa. Zbiórka została przeprowadzona w ramach akcji "Flaga w akcji" sponsorowanej przez Fundację Macte Animo, która przysłała niezbędne materiały.
link do fotorelacji: https://goo.gl/photos/jmhBzMETuHZaBnVVA - 13 DSH!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-08 23:03:50

Biwak majowy

2-3 maja to jedne z ważniejszych wydarzeń w naszym kraju,  wtedy zastanawiamy się nad byciem patriotą,  wspólnie wspominamy postaci z kart historii i świętujemy podjęte przez nich decyzję. Po kilkuletniej przerwie udało nam się zorganizować biwak majowy.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-08 22:51:24 , więcej »

Zbiórka Drużynowych i Przybocznych

17 maja o godzinie 17 odbędzie się zbiórka, na której będą poruszane taki temat jak program gromad, drużyn i kręgów akademickich! Nie przegapcie okazji i przyjdźcie!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:26:46

Biuro hufca nieczynne

W dniach 9 i 10 maja biuro hufca nie będzie czynne w godzinach 10:30-12:00!
Pozostałe godziny otwarcia biura dostępne są w zakładce Kontakt.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:13:36

Nowy regulamin KSW

Czuwaj! Mamy informacje tak gorącą jak wędrownicza watra! Właśnie został wydany regulamin hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim! Znajduje on się w zakładce KSW :)
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:12:48

Ewidencja

Druhny i Druhowie!
Jeśli macie jakąś sprawę związaną z ewidencją, to śmiało piszcie na maila: ewidencja@plock.zhp.pl !

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-01 18:57:24

Święta Majowe!

Druhny i druhowie! Jak co roku w naszym mieście odbywają się święta majowe! Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat ich przebiegu w Płocku!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-28 11:24:13 , więcej »

Spacer pamięci

30 kwietnia 2016 roku od godziny 9:00 przed wejściem na cmentarz na ul. Kobylińskiego rozpocznie się "Spacer pamięci", którego celem będzie odwiedzenie grobów instruktorów i harcerzy Hufca ZHP PŁOCK.
Zapraszamy instruktorów i drużynowych. Prosimy o zabranie znicza. Spacer zainicjowała hm. Beata Parulska - Kajkowska, za co bardzo dziękujemy. Do zobaczenia w sobotę!

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-24 01:11:31

Po Zjeździe Nadzwyczajnym...

W dniu 23 kwietnia 2016 roku odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP PŁOCK w celu wyboru komendanta i komendy hufca. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na Zjeździe!

Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP PŁOCK na funkcję komendanta hufca wybrał
hm. Mariusza Fabiszewskiego.

Skład komendy hufca przedstawia się następująco:
pwd. Alicja Nowakowska - Skarbnik Hufca
hm. Aleksandra Ziółek - zastępczyni komendanta hufca  ds. programu i pracy z kadrą
hm. Joanna Banasiak -zastępczyni komendanta hufca ds. wizerunku i kontaktów zewnętrznych
pwd. Maciej Tarka - zastępca komendanta hufca ds. organizacyjnych
phm. Marta Filipiak - członkini komendy hufca ds. akcji letniej i zimowej
pwd. Katarzyna Karpińska -
członkini komendy hufca, szefowa biura
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-23 20:48:03

Odszedł na wieczną służbę

Druhny i druhowie z przykrością informujemy,że hm. Witold Gałkowski odszedł... Msza święta odbędzie się o godzinie 11 w kościele na Stanisławówce, a pochówek na cmentarzu przy ul. Norbertańskiej.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-16 11:07:20