Nowy regulamin KSW

Czuwaj! Mamy informacje tak gorącą jak wędrownicza watra! Właśnie został wydany regulamin hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim! Znajduje on się w zakładce KSW :)
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:12:48

Ewidencja

Druhny i Druhowie!
Jeśli macie jakąś sprawę związaną z ewidencją, to śmiało piszcie na maila: ewidencja@plock.zhp.pl !

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-01 18:57:24

Święta Majowe!

Druhny i druhowie! Jak co roku w naszym mieście odbywają się święta majowe! Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat ich przebiegu w Płocku!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-28 11:24:13 , więcej »

Spacer pamięci

30 kwietnia 2016 roku od godziny 9:00 przed wejściem na cmentarz na ul. Kobylińskiego rozpocznie się "Spacer pamięci", którego celem będzie odwiedzenie grobów instruktorów i harcerzy Hufca ZHP PŁOCK.
Zapraszamy instruktorów i drużynowych. Prosimy o zabranie znicza. Spacer zainicjowała hm. Beata Parulska - Kajkowska, za co bardzo dziękujemy. Do zobaczenia w sobotę!

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-24 01:11:31

Po Zjeździe Nadzwyczajnym...

W dniu 23 kwietnia 2016 roku odbył się Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP PŁOCK w celu wyboru komendanta i komendy hufca. Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na Zjeździe!

Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP PŁOCK na funkcję komendanta hufca wybrał
hm. Mariusza Fabiszewskiego.

Skład komendy hufca przedstawia się następująco:
pwd. Alicja Nowakowska - Skarbnik Hufca
hm. Aleksandra Ziółek - zastępczyni komendanta hufca  ds. programu i pracy z kadrą
hm. Joanna Banasiak -zastępczyni komendanta hufca ds. wizerunku i kontaktów zewnętrznych
pwd. Maciej Tarka - zastępca komendanta hufca ds. organizacyjnych
phm. Marta Filipiak - członkini komendy hufca ds. akcji letniej i zimowej
pwd. Katarzyna Karpińska -
członkini komendy hufca, szefowa biura
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-23 20:48:03

Odszedł na wieczną służbę

Druhny i druhowie z przykrością informujemy,że hm. Witold Gałkowski odszedł... Msza święta odbędzie się o godzinie 11 w kościele na Stanisławówce, a pochówek na cmentarzu przy ul. Norbertańskiej.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-16 11:07:20

Zjazd Nadzwyczajny Hufca ZHP PŁOCK

Informujemy o zwołaniu przez Komendantkę Hufca ZHP PŁOCK Zjazdu Nadzwyczajnego na dzień 23 kwietnia 2016 roku w celu wyboru Komendanta i Komendy Hufca. Szczegóły w załączonym rozkazie L5/2016.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-04-02 21:46:36 , więcej »

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy ślemy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia i radości, pysznego jajka, mokrego śmigusa dyngusa
oraz Wesołego Alleluja
życzą zuchy, harcerze oraz instruktorzy
Hufca ZHP Płock im. Obrońców Płocka 1920 roku
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-03-27 15:05:52

Fabryka Dobrej Energii

rzeczywistość przerosła marzenia

Ponad trzy lata temu udało się przeprowadzić remont pomieszczeń Klubu Profilaktyki Środowiskowej „Przyjaciele”. Pomalowaliśmy ściany, a na podłogach położyliśmy panele. Z uwagi na ograniczenia finansowe i jednocześnie rosnące potrzeby remontowe kolejny remont był w dalekich planach.
     Nadmienię, że w ciągu roku przez ok. 300 dni z opieki i zajęć proponowanych przez Klub korzysta ok. 90 - 100 dzieci – mieszkańców miasta Płocka, głównie z Osiedla Wyszogrodzka. Obecnie pomieszczenia Klubu wymagały przede wszystkim pomalowania ścian i sufitów. O szerszym zakresie remontu nawet nie marzyliśmy, wiedząc, że jest to związane z dużymi środkami finansowymi.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-03-23 16:06:58 , więcej »

Kolonie zuchowe 2016

W tym roku kolonie zuchowe odbędą się w magicznym miejscu Dąbki, gdzie zuchy odbędą morską wyprawę! Co więcej organizowane są również kolonie w Sendeniu gdzie "NA TROPACH INDIAN" przeniesiemy się do Ameryki!
Szczegółowe informacje w załącznikach!

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-03-16 19:21:49 , więcej »