Komenda Hufca

hm. Mariusz Fabiszewski
Komendant Hufca
tel.: (+48) 502-596-956; email: mariusz.fabiszewski@zhp.net.pl

pwd. Alicja Nowakowska
Skarbnik Hufca, alicja.nowakowska@zhp.net.pl

hm. Joanna Banasiak
zastępczyni komendanta hufca ds. wizerunku i kontaktów zewnętrznych
email: joanna.banasiak@mazowiecka.zhp.pl

phm. Maciej Tarka 
zastępca komendanta hufca ds. organizacyjnych
email: maciej.tarka@zhp.net.pl

phm. Marta Filipiak
członkini komendy hufca ds. akcji letniej i zimowej
email: filipiak.marta@zhp.net.pl

phm. Igor Ciepielak
członek komendy hufca ds. programu
email: igor.ciepielak@zhp.net.pl
Kategoria: Zespoły Hufca, ostatnio aktualizowany: 2017-09-21 12:04:30
Szablon pochodzi z free website templates