Kurs Pierwszej Pomocy

Komenda Hufca ZHP PŁOCK oraz zespół wędrowników zdobywających znak służby zdrowiu serdecznie zaprasza do udziału w Wędrowniczym Kursie Pierwszej Pomocy (WKPP) prowadzonym przez doświadczonych instruktorów HSR ZHP (Harcerskiej Szkoły Ratownictwa Związku Harcerstwa Polskiego). Kliknij >>>więcej<<< w celu zapoznania się ze szczegółami. Ofertę w PDF można pobrać na samym dole artykułu.
WKKP jest kursem trwającym dwa weekendy, składa się na niego wiele godzin ćwiczeń i pozoracji. Kurs obejmuje 40 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. Skorzystaj z niesamowitej okazji, aby nauczyć się jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej!

Termin: I zjazd 8-10.09.2017, II zjazd 22-24.09.2017
Zaczynamy w piątki od 18:00, kończymy w niedziele o 16:00

Miejsce kursu:
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 im. Janusza Korczaka w Płocku, ul. Czwartaków 6, 09-403 Płock

Dla kogo?
Kurs przeznaczony jest dla wszystkich członków ZHP, którzy ukończyli 16 lat (wg roku kalendarzowego), a także dla rodziców zuchów i harcerzy, przyjaciół i sympatyków Hufca ZHP PŁOCK!

Kadra pomocnicza:
zapraszamy na kurs chętnych członków ZHP, którzy już mają za sobą WKPP i chcieliby pomóc w organizacji kursu w zakresie ćwiczeń i pozoracji z kursantami. Przypominamy, że staż podczas WKPP jest obowiązkowy dla osób, które myślą w przyszłości o kursie instruktorskim HSR. Kadrze pomocniczej zapewniamy pełne wyżywienie i zakwaterowanie w warunkach polowych.

Koszt: 85 zł. (uczestnicy); 30 zł (kadra pomocnicza) PŁATNE DO 31 LIPCA
Zapewniamy zakwaterowanie w szkole w warunkach polowych (własne karimaty, śpiwory), kadrę specjalistyczną HSR, niezbędne materiały kursowe, dyplom ukończenia lub uczestnictwa w kursie oraz obiad w sobotę na każdym zjeździe. Każdy uczestnik otrzyma również upominek. Możliwość rozłożenia wpisowego na raty.
         Wpłaty na konto Hufca ZHP PŁOCK ul. Krótka 3a 09-402 Płock
         Nr konta:
 90 1240 3174 1111 0000 2889 9736 tytułem: DSZ WKPP <imię i nazwisko>

Zgłoszenia DO 31 LIPCA za pomocą formularza internetowego dostępnego tutaj:
>>>KLIKNIJ - ZGŁOSZENIA NA KURS I POMOCY<<<

Termin zgłoszeń i wpłat mija 31-go lipca 2017 lub przy wykorzystaniu wszystkich miejsc. Liczba miejsc na kursie ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: plock@zhp.pl
Kategoria: Co się będzie działo?, ostatnio aktualizowany: 2017-06-25 23:42:55