KURTKI HUFCOWE

Przedłużamy zgłoszenia na zakup kurtek do 25 czerwca (niedziela) włącznie (do północy).

>>>KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ KURTKĘ<<<

Szanowne Druhny i Druhowie,

Komenda Hufca ZHP PŁOCK oferuje zakup czarnych kurtek (typu softshell) z białym nadrukiem - logiem miasta Płocka (na prawej dolnej kieszeni), logiem Hufca PŁOCK (na lewej piersi), logiem ZHP (na lewym ramieniu). Kurtki będą oficjalnym okryciem wierzchnim Hufca ZHP PŁOCK.

Z pozyskanych środków zostanie zakupionych 30 kurtek dla drużyny reprezentacyjnej Hufca.

Kurtki dla indywidualnych członków Hufca ZHP PŁOCK:

Istnieje możliwość zakupienia kurtek indywidualnie. Im więcej z nas zakupi kurtki tym bardziej jednolicie będziemy wyglądać w całym Hufcu. Cena kurtek została wynegocjowana z firmą dystrybucyjną. Koszt dla indywidualnych członków Hufca ZHP PŁOCK niebędących drużynowymi wynosi 146 zł.

Dofinansowanie dla drużynowych:

Komenda Hufca ZHP PŁOCK zdecydowała o dofinansowaniu zakupu kurtek dla drużynowych ze składek członkowskich oraz pozyskanych środków. Koszt zakupu kurtek dla drużynowych wynosi 80 zł.

JAK ZAKUPIĆ KURTKI?

Wszystkie osoby, które chcą zakupić prezentowane w załączniku kurtki hufcowe typu softshell są proszone o wypełnienie poniższego formularza i wpłacenie na konto Hufca ZHP PŁOCK dodatkowej składki zadaniowej.

Zgłoszenia:
>>>KLIKNIJ, ABY ZAMÓWIĆ KURTKĘ<<<
Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 25 czerwca 2017 roku.

Wpłaty:

Hufiec ZHP PŁOCK ul. Krótka 3a 09-402 Płock
nr konta:

Tytułem: DSZ kurtka imię_nazwisko
Kwota: 80 zł (drużynowi), 146 zł (pozostałe osoby)
Kategoria: Co się będzie działo?, ostatnio aktualizowany: 2017-08-03 11:36:35