Serdecznie zapraszamy:

• Drużynowych i Przybocznych gromad zuchowych, drużyn harcerskich, starszoharcerskich, wędrowniczych,
  • Instruktorów, Starszyznę i Seniorów Hufca ZHP PŁOCK

na pierwszą wspólną zbiórkę instruktorską po zjeździe hufca , która odbędzie się w środę 23 października o godzinie 17:00 w Stanicy Harcerskiej im. Geni Majdeckiej na ul. Krótkiej 3A.

Zbiórka odbędzie się w 2 etapach.

1. Etap – prowadzący Komendant oraz Komenda Hufca.

Tematyka:

• Wydarzenia w hufcu do końca roku harcerskiego 2019:
    – warsztaty z tworzenia programów wychowawczych;
    – Narodowe Święto Niepodległości;
    – Betlejemskie Światło Pokoju;
    – Wigilia hufca.
  • Nowe zadania i składy zespołów instruktorskich
  • Bieżąca praca wszystkich jednostek.
  1. Etap. prowadzący hm. Mariusz Fabiszewski – Delegat na zjazd ZHP
  • Dyskusja nad powodem zwołania zjazdu
  • Obecna Sytuacja ZHP
  • Wskazać rekomendacje dla delegata na zjazd

Na etap zbiorki dot. Zjazdu ZHP został zaproszony komendant chorągwi mazowieckiej hm. Cezary Supeł. Nasza Chorągiew była jedną z 6 chorągwi wnioskujących o zwołanie zjazdu.

Zakończenie zbiórki planujemy na godzinę 20:00, a potem zapraszamy na kawę lub herbatę chętne osoby.

Widzimy się w mundurach. Zbiórka jest obowiązkowa dla wszystkich jednostek. Bardzo prosimy, aby tym razem nie zdarzyło się tak, że kogoś zabraknie. Jeśli ktoś z danej jednostki nie może, przybyć powinien zorganizować za siebie zastępstwo.

Do zobaczenia!