Komenda Hufca ZHP PŁOCK wraz z hufcowym Zespołem Metodycznym oraz Zespołem Kadry Kształcącej „Ku Szczytom” zaprasza na kolejną już edycję Biwaku Szczepowych, Drużynowych i Przybocznych „ImPossible 2024”, który rozpoczyna nasz nowy rok harcerski i jest w całości skupiony na najważniejszych osobach w hufcu, czyli kadrze wychowawczej: szczepowych, drużynowych i przybocznych.

Termin: 30 sierpnia – 1 września 2024r. (od godz. 17:30 w piątek, do 12:30 w niedzielę)
Miejsce biwaku: Stanica Harcerska w Gorzewie
Komendant biwaku: hm. Mariusz Fabiszewski

Koszt udziału w biwaku to: 40 zł (biwak jest dofinansowany)
Wpłaty na konto hufca do 18.08.2024r.
tytułem: DSCZ Biwak SzDiP 2024 (imię i nazwisko)

Zgłoszenia:
dokonują szczepowi za siebie oraz drużynowi, którzy zgłaszają siebie i swoich przybocznych. Na biwak zapraszamy szczepowych i drużynowych ze swoimi przybocznymi.
Zgłoszenia do 18 sierpnia 2024 za pośrednictwem formularza: http://idz.do/biwak-szdip-2024

Nocleg: pod namiotami (z hufca)
Wyżywienie: posiłki przygotowywane własnoręcznie z zakupionych wcześniej produktów.
Transport: Pociągiem do stacji Rogożew, a następnie wędrówka do Stanicy w Gorzewie. Podobnie tylko odwrotnie z powrotem.

W związku z faktem, że biwak jest organizowany w trakcie jeszcze trwających wakacji wszystkich uczestników będą obowiązywały karty uczestnika jak podczas HAL, które zostaną przesłane wszystkim, którzy zgłoszą się na biwak.

Wszelkie szczegóły dotyczące biwaku w tym harmonogram i niezbędny ekwipunek znajdują się w poniższym regulaminie

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z komendantem biwaku hm. Mariuszem Fabiszewskim tel.: 502-596-956, e-mail: mariusz.fabiszewski@zhp.net.pl