Druhny i Druhowie.

Serdecznie zachęcamy wszystkie gromady, drużyny harcerskie oraz Instruktorów do wzięcia udziału w uroczystościach organizowanych w dniu 11 listopada.

Komenda Hufca udostępnia Formularz zgłoszeniowy indywidualny, dla harcerzy i instruktorów, którzy chcą pełnić wybraną służbę (warty, poczet sztandarowy, drużyna reprezentacyjna, służba ratownicza) podczas uroczystościach ( zgłoszeń niepełnoletnich harcerzy dokonują  rodzice.)
Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do czwartku 07.11.19 r. Ci Drużynowi, którzy z gromadami lub drużynami chcą przyjść na konkretną część uroczystości np.: 10:00 czy tylko 11:20, prosimy, aby taką informację zgłaszali bezpośrednio do pwd. Agnieszki Gruber (tel.602726723, agnieszka.gruber@zhp.net.pl)

Program Obchodów Narodowego Święta Niepodległości.
Osoby, które zgłoszą się do pełnienia wybranej służby zbiórka w Hufcu o godzinie 8.15.

Plac Obrońców Warszawy  godz. 9:15

• Zbiórka pocztów sztandarowych i pododdziałów
  • Złożenie kwiatów przed pomnikami : Marszałka Józefa Piłsudskiego, Władysława Broniewskiego, Obrońców Płocka 1920 roku

Bazylika Katedralna godz. 10:00

Msza w intencji Ojczyzny

Plac Narutowicza przy Płycie Nieznanego Żołnierza ok.11:20

• Rozpoczęcie uroczystości.

Stary Rynek ok godz. 12:00

• Powitanie przez Prezydenta , pokazy Pul , koncert chóru VOX MAIORUM, degustacja rosołu z gęsiny, akcja Marcelinki.

Świętujmy ten Dzień razem !

Osoba odpowiedzialna:
Z-ca Komendanta Hufca ZHP PŁOCK ds. organizacyjnych pwd. Agnieszka Gruber.

Zgłoszenia do 7 listopada 2019 roku  za pomocą formularza elektronicznego dostępnego pod adresem  https://idzdo/narodoweswetoniepodleglosci