Druhny i Druhowie, Szanowni Państwo,
Quest „Odznaczeni” wykonujemy w dowolnym czasie, pomiędzy 10 kwietnia a 15 sierpnia 2021 roku, w patrolach rodzinnych, indywidualnie, a w późniejszym czasie (przy zmniejszonych obostrzeniach) mogą być patrole drużynowe.

Quest jest przeznaczony dla wszystkich grup metodycznych (zuchy, harcerze, harcerze starsi, wędrownicy). Zachęcamy do udziału w Queście także instruktorów oraz przyjaciół harcerstwa.

Zdjęcia z rozwiązaniem Questu oraz z trasy przesyłamy do drużynowych. Trasę (w ramach zdrowej aktywności) można przemierzyć
w różny sposób: rolki, hulajnoga, rower, deska  itp.
Pamiętajcie również o wyzwaniu – kolorowy strój sportowy (zrób zdjęcia i wyślij do drużynowego). Zachęcamy do kreatywności.

Biorąc udział w Queście przybliżacie się do zdobycia plakietki XI Święta Hufca podczas uroczystości sierpniowych.

Quest zostaje umieszczony poniżej, należy go wydrukować i złożyć w broszurkę.