Komenda Hufca ZHP PŁOCK im. Obrońców Płocka 1920 roku oraz Hufcowy Zespół Programowy serdecznie zapraszają zuchy, harcerzy, wędrowników, instruktorów, seniorów, starszyznę, członków kół przyjaciół harcerstwa, Klub Profilaktyki Środowiskowej „Przyjaciele” i Świetlicę Miejską nr 10 „Przytulisko”  do uczczenia 100 rocznicy odznaczenia Miasta Płocka oraz jego obrońców Krzyżem Walecznych.
W związku z sytuacją epidemiologiczną Covid-19 rocznicę tą będziemy świętować całym rokiem, a główne obchody XI Święta Hufca  uczcimy podczas uroczystości sierpniowych.

JAK BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ

• 10 kwietnia – APEL POD POMNIKIEM MARSZAŁKA
  • 10 kwietnia – 15 sierpnia – QUEST „ODZNACZENI”
  • 10 kwietnia – LEKCJA MUZEALNA
  • II wydanie BRATNIEGO SŁOWA

Poniżej umieszczamy regulamin XI Święta Hufca, który zawiera wszelkie szczegóły.

Uczcijmy Święto Hufca wspólnie, jednakże bezpiecznie, z zachowaniem wytycznych i rekomendacji Rządu i Ministerstwa Zdrowia.