W dniu 28.09.2019 odbył się zjazd zwykły hufca, podczas którego podsumowaliśmy minioną kadencję. Podczas zjazdu wręczono Honorowe, Srebrne oraz Brązowe Odznaki Hufca ZHP PŁOCK oraz podziękowania dla Dyrektorów płockich szkół i przedszkoli. Harcmistrzyni Iwona Majchrzak otrzymała również statuetkę dla Instruktora Godnego Naśladowania.

Ustępujące władze otrzymały absolutorium, a zjazd wybrał władzę na najbliższe 4 lata.
Nowym komendantem Hufca ZHP PŁOCK został phm. Maciej Tarka. W składzie komendy znaleźli się: Skarbnik hufca pwd. Robert Elwertowski, Zastępca ds. Programu i pracy z kadrą phm. Igor Ciepielak, Zastępca ds. Organizacyjnych pwd. Agnieszka Gruber, Członkini komendy ds. Promocji i informacji pwd. Agnieszka Elwertowska.
Została również wybrana komisja rewizyjna w składzie: Przewodniczący hm. Mariusz Fabiszewski, Wiceprzewodnicząca hm. Joanna Banasiak, Wiceprzewodnicząca phm. Alicja Nowakowska, Sekretarz: phm. Karina Jasińska, Członkowie: hm. Anna Habaj, hm. Iwona Majchrzak, hm. Krzysztof Rychlik.

Serdecznie gratulujemy nowo wybranym funkcyjnym i życzymy owocnej czteroletniej służby.