Komenda Hufca ZHP PŁOCK oraz
Harcerski Klub Ratowniczy „Stella Vitae”
zaprasza do udziału w Kursie Pierwszej Pomocy Moduł 2.

Termin: 19- 21.04.2024
Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Braci Jeziorowskich pasaż Vuka Karadżica 1

Kurs jest dla osób, które:
– ukończyły 15 lat (rocznikowo)
– mają ukończony kurs pierwszej pomocy Moduł 1
– są członków ZHP, którzy mają opłacone składki członkowskie ZHP (za 1 kwartał 2024 roku)

KOSZT:
– Członkowie Hufca ZHP PŁOCK – 70 zł (kurs jest dofinansowany), pozostali 150 zł
– Kadra Pomocnicza (KP) – członkowie Hufca ZHP PŁOCK – 0 zł, spoza Hufca ZHP PŁOCK 30 zł

W ramach wpisowego zapewniamy:
– certyfikat ukończenia lub uczestnictwa w Kursie Pierwszej Pomocy M2
– ubezpieczenie,
– obiad w sobotę, wrzątek i herbatę do posiłków,
– zakwaterowanie w warunkach polowych, dostęp do sanitariatów z ciepłą wodą,
– środki opatrunkowe, całą masę wiedzy, symulacji, pozoracji oraz niepowtarzalną atmosferę.

ZGŁOSZENIA i WPŁATY należy dokonać do 08 kwietnia 2024 ( w razie przyjęcia mniejszej ilości osób na kurs decyduje zgłoszenie i wpłata)
Zgłoszenia za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego pod linkiem: http://idz.do/m2

Wpłat należy dokonać na konto Hufca ZHP PŁOCK:
Numer konta: 90 1240 3174 1111 0000 2889 9736
Tytuł wpłaty: DSCZ M2 2024 imię i nazwisko

Wszelkie szczegóły dotyczące kursu znajdują się w poniższym regulaminie

Kurs Pierwszej Pomocy Moduł 2 realizuje wymagania niezbędne do zamknięcia próby na stopień przewodniczki/przewodnika, jednakże należy pamiętać, iż aby wziąć udział w KPP Moduł 2, należy najpierw ukończyć KPP Moduł 1.

Liczba uczestników ograniczona. Pierwszeństwo mają członkowie Hufca ZHP PŁOCK oraz rodzice członków Hufca ZHP PŁOCK