Zapraszamy na warsztaty dla opiekunów prób „Impuls w próbie” realizowane w ramach programu Centralnej Szkoły Instruktorskiej ZHP przez Zespół Kadry Kształcącej „Ku Szczytom” Hufca ZHP PŁOCK oraz Chorągwianą Komisję Stopni Instruktorskich Chorągwi Mazowieckiej ZHP. Warsztaty odbędą się dnia 7.09.2024 r. (sobota) w godz. 9.30-17.30 na Stanicy Harcerskiej im. Geni Majdeckiej (ul. Krótka 3a, Płock).
Warsztaty przeprowadzimy w grupach szkoleniowych – część z nas pochyli się nad próbą na stopień przewodnika, a część – podharcmistrza.

Uwaga – nowość!
Jeśli uzbieramy odpowiednią ilość uczestników uruchomimy także grupę pracującą nad stopniem HARCMISTRZA.

TERMINY:
do 25 sierpnia 2024 r. przyjmujemy zgłoszenia i wpłaty
do 1 września 2024 r. uczestnicy otrzymają potwierdzenie przyjęcia na warsztaty wraz z kompletem informacji organizacyjnych

KOSZT UCZESTNICTWA: 55 zł
(w ramach wpisowego organizatorzy zapewniają przerwy kawowe, obiad oraz materiały warsztatowe)

Zgłoszenia poprzez formularzhttps://forms.office.com/e/DsrF3nAf1j

Przelew na konto Hufca ZHP PŁOCK im. Obrońców Płocka 1920 roku:
Tytułem: DSCZ_Impuls_Imię_Nazwisko

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do niezwlekania z decyzją o udziale w warsztatach.
Przyjmij impuls od nas i podaj go dalej!

W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z Komendantką warsztatów hm. Agatą Fabiszewską: agata.fabiszewska@zhp.net.pl