W tym roku obchodzimy 80. Rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego. Z tej okazji Komenda Hufca ZHP PŁOCK serdecznie zaprasza do udziału w specjalnym programie wydarzeń.

Program:
17:00 – 17:30: uroczystości miejskie poświęcone 80. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
17:30 – 20:00: Harcerska Gra Miejska o tematyce powstańczej
20:00 – 21:00: podsumowanie i zakończenie gry miejskiej

Serdecznie zapraszamy do zgłoszeń patroli na grę poprzez stronę: https://idz.do/pw44

Gra będzie upamiętniać 80. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Podczas gry miejskiej uczestnicy będą mieli okazję przypomnieć sobie o najważniejszych faktach dot. powstania warszawskiego i wziąć udział w zadaniach charakterystycznych dla harcerskich form aktywności.

Dla kogo?: patrole 2-6 osobowe składające się z członków rodziny, przyjaciół, mieszkańców Płocka. W każdym patrolu musi znajdować się osoba pełnoletnia pełniąca obowiązki opiekuna osób niepełnoletnich.
Miejsce: centrum Płocka

Serdecznie zachęcamy do udziału!