Serdecznie zapraszamy członków jednostek należących do Szczepu Harcerskiego „ALVARIUM” na obóz harcerski „Detektywi w Hollywood” w Rajcu Poduchownym. Podobnie jak w poprzednich latach czekają Was wspaniałe przygody oraz niespodziewane zagadki i śledztwa do rozwiązania, detektywistyczne misje, wyzwania na wycieczkach, przy ogniskach, podczas wędrówek itd…

Termin: 04-14.08.2024
Miejsce: Harcerska Baza Obozowa w Rajcu Poduchownym
Warunki uczestnictwa:

Zgłoszenia do 19 lipca 2024 poprzez formularz zgłoszeniowy.
Link do zgłoszeń:

UWAGA!
Każdy uczestnik musi zostać w pierwszej kolejności zgłoszony przez formularz zgłoszeniowy dostępny powyżej. Następnie rodzice/pełnoletni uczestnicy pobierają karty uczestnika (dostępne u dołu strony w dokumentach do pobrania), drukują, wypełniają, podpisują i oddają drużynowym. Prosimy o nie przynoszenie kart do siedziby hufca.
Karty kwalifikacyjne niepełnoletnich uczestników muszą być podpisane przez obojga rodziców. W przypadku niemożliwości uzyskania podpisów obojga rodziców należy wypełnić stosowne oświadczenie o braku podpisu drugiego rodzica. Wzór oświadczenia dostępny jest również poniżej w dokumentach do pobrania.

Całkowity koszt pobytu uczestnika w wypoczynku wynosi: 1500zł

Odpłatności można dokonywać w ratach:
I rata – 19.07.2024 – 500 PLN (rata bezzwrotna)
II rata – 1.08.2024 – 1000 PLN

Wpłat należy dokonywać wyłącznie na konto Hufca ZHP PŁOCK:
nr rachunku bankowego:

Bank Pekao S.A. 90 1240 3174 1111 0000 2889 9736,
Tytuł wpłaty: DSCZ HAL 2024 ALVARIUM – imię i nazwisko uczestnika

DOKUMENTY DO POBRANIA:
(dla każdego uczestnika musi zostać wypełniona karta kwalifikacyjna oraz dodatkowa karta kwalifikacyjna. Dokument „Karta Kwalifikacyjna wypoczynek MEN 2024” jest jednakowa dla osoby niepełnoletniej i pełnoletniej. Dodatkowa karta kwalifikacyjna jest oddzielna dla uczestników niepełnoletnich i pełnoletnich)

W razie pytań lub niejasności zachęcamy do kontaktu nie tylko z drużynowymi, lecz również z komendantem obozu hm. Igorem Ciepielakiem, tel.: 790-892-921, e-mail: igor.ciepielak@zhp.pl