Komenda Hufca ZHP PŁOCK oraz 22 Turystyczna Drużyna Wędrownicza „Felidae” serdecznie zapraszają harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników na całodniową Hufcową Grę Specjalnościową. To idealna okazja do zweryfikowania i poszerzenia swoich umiejętności w zakresie technik harcerskich, specjalności i przeżycia przygody w pierwszy dzień wakacji.

Miejsce: Płock, Gorzewo gm. Lucień (okolice Stanicy Harcerskiej w Gorzewie)

Program:
1. Program zostanie zrealizowany bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Drużynowi i patrolowi odpowiadają za właściwe przygotowanie uczestników.
2. Program dedykowany jest dla harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników.
3. Zapraszamy do udziału w grze patrole max. 15 osobowe. Liczniejsze drużyny proszone są o to, aby zgłaszały swój udział w większej liczbie patroli z podziałem na metodyki. Maksymalna liczebność patrolu podyktowana jest głównie efektywnością i możliwością zaangażowania uczestników na poszczególnych punktach gry.
4. Hufcowa Gra Specjalnościowa odbędzie się 22 czerwca 2024 i będzie trwała od godziny 7.00 do 21.30. Dokładna godzina i miejsce stawiennictwa dla patroli zostaną przekazane mailowo do opiekunów/drużynowych po zamknięciu zgłoszeń. Niezbędne jest potwierdzenie odebrania wiadomości.
5. Program obejmuje kilkunastu kilometrową wędrówkę oraz zadania z zakresu technik harcerskich i specjalności.

W ramach DSCZ organizator zapewnia:
• Program w formie gry terenowej z punktami prezentującymi różne specjalności
• Jednodaniowy obiad
• Transport pociągiem
• Nagrody dla najlepszych patroli

Wpisowe dla uczestników gry (DSCZ): 35 zł/os. (opiekun (1 na 15 os.) i drużynowy nie płaci wpisowego)
Wpłat dokonuje drużynowy na konto Hufca ZHP PŁOCK.
Zgłoszenia oraz wpłat DSCZ należy dokonać do 19 czerwca 2024 roku.

Zgłoszenia należy dokonać za pomocą formularza dostępnego pod linkiem: http://idz.do/hgs24

Wszelkie szczegóły znajdują się w poniższym regulaminie

W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Komendantem HGS: pwd. Bartoszem Marchlewiczem (bartosz.marchlewicz@zhp.net.pl)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*